Делікатне й економне сушіння речей у сушильній машині з технологією теплового насоса.
Завдяки цій ефективній технології вам не потрібно під'єднувати сушильну машину до води, а також вона не видушує повітря в приміщення. Теплообмінник у таких машинах працює на фреоні, що набагато ефективніше, ніж звичайні сушильні машини та дає змогу заощаджувати ресурси та гроші (порівнюючи з іншими типами сушильних автоматів).
Великий барабан AQUAWAVE
Спеціальна хвиляста форма поверхні зменшує площу контакту речей із барабаном, завдяки чому речі не псуються через надмірне тертя, а процес сушіння відбувається делікатніше та швидше.
Програма «Тиша»
Менше шуму та більше спокою. Сушіння білизни під час сну малюка — це патова ситуація: або прокинеться малюк, або білизна залишиться мокрою. Так було раніше. Завдяки програмі «Тиша» ви та ваша сім'я зможете спокійно спати вночі, поки сушильна машина працюватиме трохи голосніше шепота.
Напрямок відчинення дверей можна змінити для полегшення доступу, особливо під час встановлення пральної та сушильної машини в колоні. За допомогою нашої запатентованої конструкції петель і двері кінцевий споживач може легко перевісити дверцята.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Тип | Барабанний апарат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм сушіння | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Вага в пакованні | 47 кг |
| Висота, мм | 846 |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.6 х 59.8 х 60.5 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 89 х 65 х 64 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років гарантії на інверторний мотор |
| Глибина, мм | 605 |
| Додаткові характеристики | Перевішування дверцят |
| Завантаження білизни | 8 кг |
| Клас енергоспоживання/сушіння | A+++ |
| Номінальна потужність, Вт | 800 |
| Об'єм барабана | 110 л |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос |
| Програми сушіння | Бавовна Бавовна Еко Синтетика Вовна Нічний режим Пухові вироби Спортивні речі Регулювання часу сушіння Гігієнічно освіжний цикл Гігієнічна сушарка Експрес Джинси Мікс Освіжити з парою Ready to Wear (ефект прасування) |
| Список пральних машин для комплекту | B5WFU58436W B3WFU5943W WUE8616XBCW |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип зливу води | Водозбірник |
| Кут відчинення дверцят | 155 ° |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Фірмові технології | Aquawave HeatPump IronFinish SilentTech |
| Функції | Настроювання рівня сухості Індикатор очищення конденсатора Індикатор наповненості контейнера Зворотний рух барабана IronFinish |
| Функції та можливості | Антизмина (легке прасування) Блокування від дітей Дисплей Захист від протікання Відкладений старт підсвітка барабана Розміщення в колону Сигнал про завершення програми Експрес сушіння |
| Колір | Білий |
| Ширина, мм | 598 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 949 ₴





