Функція AutoDry: ідеально сухі речі без зайвих складок
Сушильна машина може стати проблемою для Вашого одягу — речі можуть стати пересушеними та посіченими. Цей прилад із функцією AutoDry дбайливо обробляє білизну до бажаного ступеня сухості. Датчики вимірюють температуру та вологість, у такий спосіб захищаючи вашу білизну від надмірно високих температур, пересихання та зім'ятості. Тепер можна настроювати режим окремо — ви можете отримати повністю суху білизну, яку можна відразу покласти в шафу, або трохи вологу для подальшого прасування.
Сушіння спортивного одягу.
Спеціальна програма для ефективного сушіння спортивного одягу із синтетичних матеріалів, мікрофібри або флісу.
Програма "Супер 40" — швидке сушіння одягу
Завдяки програмі "Супер 40" ви зможете швидко висушити невелику кількість ваших речей із синтетичних і тонких тканин. Постійний моніторинг ступеня вологості та високоточна система контролю температури допоможуть висушити ваш одяг якнайшвидше, і ви відразу зможете надягати ваші улюблені речі.
Антивібраційний дизайн: більше жодних зайвих вібрацій
Сушильні машини Bosch з використанням технології AntiVibration на бічних стінках не тільки мають привабливий дизайн, але й забезпечують більшу стабільність і зменшують вібрацію під час їхньої роботи. Крім того, вдосконалена ізоляція також знижує рівень шуму, завдяки чому сушильні машини Bosch цієї серії вражають тихою роботою. Результати, які можна побачити, а не почути!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Барабанний апарат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм сушіння | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 49.4 кг |
| Тип запчастин | Датчик |
| Висота, мм | 842 |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.2 x 59.8 x 61.3 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 88 х 62 х 67.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, мм | 613 |
| Додаткові характеристики | Фільтр для ворсу Стінки з антивібраційними панелями Сенсор вологості Технологія autoDry Технологія AntiVibration Easy-Clean-Filter Барабан SoftDry |
| Завантаження білизни | 8 кг |
| Клас енергоспоживання/сушіння | А++ |
| Потужність під'єднання | 625 Вт |
| Об'єм барабана | 112 л |
| Споживання електроенергії | 1.87 кВт·год |
| Принцип відведення вологи | Конденсаційний Тепловий насос |
| Програми сушіння | Сорочки/блузки Спортивний одяг Рушники Змішана білизна Завершальна сушарка вовняних виробів Програма за часом, холодна Програма за часом, тепла Супер 40 Нижня білизна |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Рівень шуму, дБ | 65 |
| Функції | Функція відтермінування часу Функція паузи/дозавантаження Подовжена функція захисту від змиття Функція захисту дітей |
| Функції та можливості | Антизмина (легке прасування) Дисплей Відкладений старт Розміщення в колону |
| Колір | Білий |
| Ширина, мм | 598 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 259 ₴






