ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ Зроблено в ЄС Сушильні машини Gorenje розроблені, спроектовані та виготовлені в Європі командою фахівців, які стали справжніми першопрохідцями в новітніх технологіях. Виробництву кожного пристрою приділяється максимум уваги, щоб задовольнити всі ваші потреби. Тепер можна безпечно сушити найделікатніший одяг без будь-яких ризиків Найкращий спосіб висушити одяг, природно, - розвісити на свіжому повітрі серед незайманої природи, і ми створили програму, що імітує саме такі умови. Спеціальна патентована технологія з додатковим датчиком температури дає змогу сушити всі види білизни, навіть делікатний, вовняний і спортивний одяг. Відмінне сушіння всього за 89 хвилин. Швидше, ніж будь-коли. Постійно в поспіху, і не вистачає часу ні на що? Функція сушильних машин Gorenje Fast 89' створена саме для таких випадків. Ця програма скорочує час сушіння всього до 89 хвилин. Така сушильна машина Gorenje дає змогу сушити білизну, не витрачаючи часу та нервів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанний апарат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм сушіння | 16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 51.9 кг |
| Тип запчастин | Датчик |
| Висота, мм | 850 |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 62.5 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 87 х 64 х 69 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, мм | 625 |
| Діаметр люка | 35 см |
| Додаткові характеристики | Ребра жорсткості StableTech Барабан WaveActive TwinAir: двопотокова система подавання повітря Реверсивне обертання барабана Сенсор вологості білизни Індикація заповнення ємності для конденсату Покрокове регулювання гучності сигналу |
| Завантаження білизни | 8 кг |
| Клас енергоспоживання/сушіння | А+++/А |
| Комплектація | Гарантійний талон Інструкція |
| Потужність під'єднання | 700 Вт |
| Принцип відведення вологи | Конденсаційний Тепловий насос |
| Програми сушіння | Рушники Мікс у шафу Подушка Дитячий одяг Сушіння за часом Мікс під праску Освітлення Постільна білизна Бавовна в шафу Швидкий 89' Бавовна Рубашки Спорт Делікатне Мікс під праску Вовна |
| Країна реєстрації бренда | Словлення |
| Країна-виробник товару | Словлення |
| Тип зливу води | Водозбірник Каналізація |
| Кут відчинення дверцят | 180 ° |
| Рівень шуму, дБ | 49.9 |
| Функції | AntiCrease: захист від зминання Настроювання ступеня сушіння Відстрочення старту Половинне завантаження тривалості сушіння за інтервалами часу Блокування панелі керування |
| Функції та можливості | Антизминання (легке прасування) Блокування від дітей Дисплей Відкладений старт Сигнал про завершення програми |
| Колір | Білий |
| Ширина, мм | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 106 ₴









