Стандарт енергоефективності А+++
Технологія теплового насоса для ефективності класу А+++
Використовуйте менше ресурсів, щоб скоротити витрати на електроенергію, і зменшити вплив на довкілля. Наявність теплового насоса в сушильній машині забезпечує ефективний і дбайливий процес сушіння речей. Для досягнення класу енергоефективності А+++ в сушильній машині нагрівання повітря відбувається за допомогою холодоагенту, що істотно скорочує витрату електрики для роботи приладу*.
*Результати отримані після випробувань сушильної машини без теплового насоса та машини з технологією теплового насоса під час роботи в однаковому режимі. Тести проводилися згідно з запитом стандарту IEC 61121-2013.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип | Барабанний апарат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Вага в пакованні | 52 кг |
| Висота, мм | 850 |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 89.5 х 66 х 69.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 20 років гарантії на інверторний мотор |
| Глибина, мм | 600 |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Круглосуто 24/7 |
| Завантаження білизни | 9 кг |
| Клас енергоспоживання/сушіння | A+++/В |
| Споживання електроенергії | 182 кВт*ч |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос |
| Програми сушіння | Холодне повітря Сушіння праскою Час сушіння Тепле повітря Полотенцю Бавовна Вовна Рубашки Постільна білизна Швидке сушіння 35" Ніжні тканини Синтетика Пришвидшений режим Гігієна Верхня одяг Self Tub Dry Air Refresh |
| Країна реєстрації бренда | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Функції | Pre Wash Замок від дітей Сушіння за часом попередження складок Швидке прання Quick Drive |
| Колір | Білий |
| Ширина, мм | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 419 ₴









