Сучасні холодильники від компанії Beko, з новітньою технологією HARVESTfreshTM, яка допомагає довше зберігати вітаміни в овочах і фруктах.
Технологія, натхненна природою та силою світла
Спеціальні лампи, які встановлені у відділенні для овочів і фруктів, імітують добовий сонячний цикл. Відомо, що сонце в різний час світить по-різному, тому ми відтворили цей природний цикл: вранці блакитний колір, вдень — зелений, у вечірню пору — червоний, а також додали фазу сну, за якої продукти перебувають у темряві.
Такий режим дає змогу набагато довше зберігати концентрацію вітамінів і поживних речовин у продуктах, що позитивно впливає на організм людини та якість життя.
Система охолодження NeoFrost
Холодильники із системою NeoFrost обладнуються вентиляторами для примусової циркуляції повітря всередині камер. Завдяки чому швидше охолоджуються продукти, підтримується постійна вологість, температура розподіляється рівномірніше.
У морозильній камері виключається утворення льоду на продуктах і стінках камери, і вона не вимагає розморожування. Основна перевага NeoFrost від інших систем — у наявності двох окремих контурів охолодження, у такий спосіб запахи між камерами не перемішуються.
Система EverFresh+
Полиця над нижнім ящиком обладнана спеціальним вентиляційним каналом і перегородкою, завдяки чому можна легко регулювати вологість у ящику, зберігаючи овочі та фрукти свіжими до 30 днів.
Ящик CoolRoom
Зберігайте молочні продукти, рибу або свіже м'ясо в ящику, де підтримується нижча температура, ніж в іншому холодильному відділенні, водночас немає ризику, що продукти можуть замерзнути.
LED подсветка
Яскрава світлодіодна підсвітка гарантує якісне й ефективне освітлення холодильної камери.
Електронне цифрове керування
Зручна сенсорна панель керування на зовнішньому боці дверцят надає зручний доступ до керування функціями холодильника, як-от регулювання температур у камерах, запуск режиму посиленого охолодження або активування режиму відпустки для зниження споживання електроенергії.
Вибирайте сучасні рішення від beko вже зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Румунія |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 33 год |
| Вага | 70 кг |
| Вага в пакованні | 72.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.2 х 59.5 х 67 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 189.2 x 64 x 76.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Річна витрата електроенергії | 270 кВт·год |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Додаткові особливості | Технологія HarvestFresh Підсвічування LED Illumination Система охолодження NeoFrost Технологія SmoothFit Система EverFresh+ |
| Кліматичний клас | SN (от +10 до +32 C) T (от +18 до +43С) |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Комплектація | Двокамерний холодильник Лоток для яєць Лоток для льоду Гарантійний талон |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Потужність заморожування | 6 кг/24 год |
| Загальний об'єм холодильника | 348 л |
| Особливості | Перевішування дверей |
| Корисний об'єм морозильної камери | 109 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 215 л |
| Полиці холодильної камери (матеріал/кол-во) | Загартоване скло/4 шт. |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне +брозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Окремішній (соло) |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Тип компресора | Звичайний |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 815 ₴









