У КОЖНОГО ПРОДУКТУ СВІЙ ЗАПАХ
Не варто перейматись, що морозиво буде мати запах сиру чи інших продуктів. Про це розробники холодильного обладнання Sharp подбали. Тепер функція Odour Neutral запобігає змішуванню запахів між холодильником і морозильною камерою.
ЛЮБИТЕ ПЕРЕКУСИТИ ВНОЧІ – РОБІТЬ ЦЕ З КОМФОРТОМ
Холодильники Sharp вирізняються яскравим внутрішнім світлодіодним освітленням, яке дозволяє додатково економити кошти на електроенергії.
МОЖНА ВСТАНОВИТИТИ ХОЛОДИЛЬНИК У ВУЗЬКУ НІШУ
Ви можете оптимально використовувати простір кухні з технологією ергономічного відкривання дверей SpaceSaverDoor. Навіть якщо кухонні меблі встановлені щільно до холодильника, під час відкривання дверей нічого не буде пошкоджено.
МІНІМУМ ІНЕЮ ТА КРИГИ У ВАШІЙ МОРОЗИЛЬНІЙ КАМЕРІ
З Nano Frost утворюється менше криги, тому розморожувати холодильник потрібно рідше. Внутрішній простір холодильника став більшим, у зв’язку з чим з'явилося і більше можливостей для його організації.
РОЗТАШОВУЙТЕ ПОЛИЦІ ТАК, ЯК ВАМ ЗРУЧНО
Adapti Lift дозволяє змінювати висоту дверних полиць і розміщувати габаритні продукти. Навіть якщо полиця завантажена, ви легко зможете підкоригувати її положення.
ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ОВОЧІВ І ФРУКТІВ
Завдяки спеціальному відділенню Fruit And Vegetable Zone у холодильниках Sharp ваші овочі залишаються свіжими й хрумкими протягом довгого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 286 л |
| Об'єм морозильної камери | 84 л |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 17 годин |
| Антибактеріальне покриття | Ні |
| Винна камера | Ні |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Зона свіжості | Ні |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Перевішувані двері | Так |
| Подача холодної води | Ні |
| Режим "Відпустка" | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Ні |
| Суперохолодження | Ні |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Енергоспоживання | 261 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 595 мм |
| Ширина | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 474 ₴








