Ефективна робота
Завдяки розумному керуванню приладом, ваша витрата гарячої води вимірюється та автоматично враховується наступного тижня. Таким чином, вам не потрібно щоразу заново регулювати температуру! Гаряча вода виробляється в залежності від ваших потреб, що дозволяє суттєво економити електроенергію.
Просте використання
РК-дисплей робить керування простим. Він відображає потужність у вигляді сегментів, і ви можете налаштувати параметри, торкаючись їх. У разі несправності пристрій відображає код несправності, щоб ви могли відреагувати на нього.
Інтелектуальний режим роботи
Ви можете обрати один із 3 режимів роботи: інтелектуальний, ручний та режим відпустки. В інтелектуальному режимі вода не нагрівається до максимуму для економії енергії.
Захист від легіонели та замерзання
Для боротьби з легіонелою вода нагрівається автоматично. Таким чином, ви можете користуватися гарячою водою без ризику. Функція захисту від замерзання дозволяє захистити пристрій навіть за низької зовнішньої температури.
Просте встановлення та заміна
Tronic 4000 T використовує ті ж точки кріплення, що й попередні моделі. Навіть вироби інших марок можуть бути легко замінені бойлером Bosch.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вага | 15 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 624 мм |
| Глибина | 457 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 877 ₴
