Електричні водонагрівачі гами ModEco Ceramic з вбудованим теплообмінником /змійовиком/ - це високоефективне рішення для використання альтернативних джерел теплової енергії, наприклад, сонячних колекторів, газових котлів та котлів на твердому паливі. 7 років безумовної гарантії*
*7 років безумовної гарантії на водомісткий резервуар; 2 роки повної гарантії на виріб
Характеристики:
Час нагріву Δt 45K (15 - 60?) 0.18 рік
Енергетичний клас B
Діаметр 470 мм
Гільза для термодатчика
Площа змійовика 0.45 м²
Об’єм змійовика 2.1 л
Максимальний дебет БГВ при ΔT 35? *60-80? 329 л/год
Максимальна потужність змійовика *60-80? 13.8 квт
Статичні втрати 42 Вт
Тип накопичувальний
Cпосіб нагріву електрика
Установка вертикальна
Обсяг ємності для води 79 л
Споживана потужність 2400 Вт номінальна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3800879121960 |
| Вага в упаковці | 37.15 кг |
| Час нагрівання | 0.18 рік |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5 х 47 х 49.6 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 х 51 х 52 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 7 років на водоємний резервуар |
| Діаметр приєднання | 470 мм |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектація | Бойлер Гільза для термодатчика |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Потужність ТЕНів | 1 х 2400 Вт |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Об'єм, л | 79 |
| Особливості | Для використання альтернативних джерел теплової енергії, наприклад, сонячних колекторів, газових котлів та котлів на твердому паливі. |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 035 ₴




