Bellislimo Cloud - це поєднання інтелектуальних високотехнологічних переваг і вишуканого італійського дизайну - плоский, тонкий силует, компактні розміри заощаджують простір і гарантують простоту монтажу відповідно до потреб. Bellislimo Cloud є реверсивним і постає витвором мистецтва як у горизонтальному так і у вертикальному вигляді для задоволення смаків і потреб кожного. Цей продукт встановлює високий стандарт якості, поєднуючи технології нового покоління та забезпечуючи максимальний комфорт завдяки комбінації зручної електронної панелі, управління через Інтернет, та усіх відмінних інновацій TESY. Режим ECO Smart забезпечує оптимальну роботу водонагрівача для низького споживання електроенергії, досягаючи Класу Енергоефективності В - найвищого у своєму діапазоні.
УПРАВЛІННЯ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ:
Легке встановлення та підключення програми TESY Cloud
Легке керування водонагрівачем будь-де, будь-коли
Доступ в реальному часі та контроль водонагрівача
Регулювання витрат електроенергії за допомогою калькулятора споживання
РОБОТА НА ВИМОГУ: Bellislimo Cloud думає за вас і розраховує час роботи, щоб нагріти воду саме тоді коли вона вам потрібна.
ЕНЕРГЕТИЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ: Найвищий в цьому діапазоні Клас Енергоефективності В
РЕВЕРСИВЕНЬ: Може бути встановлений як вертикально так і горизонтально
РЕЖИМ ECO SMART: Самонавчання та само управління.
ПОДВІЙНИЙ РЕЗЕРВУАР: Два резервуара для води з окремими нагрівальними елементами
ШВИДКИЙ ПЕРШИЙ ДУШ РЕЖИМ ВІДПУСТКИ ФУНКЦІЯ BOOST ЗВОРОТНИЙ ЛІЧИЛЬНИК: показує через скільки водонагрівач досягне бажаної температури
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3800879125784 |
| Вага в упаковці | 41 кг |
| Час нагрівання | 2.41 рік |
| Габарити (ВхШхГ) | 127.9 х 49 х 28 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 143 х 55 х 34 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Рік випуску | 2024 |
| Додаткові характеристики | Два резервуара для води з окремими нагрівальними елементами |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Індикатор температури | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | З керуванням через Wi-Fi |
| Комплектація | Водонагрівач Інструкція Гарантійний талон Захисний клапан Шнур живлення з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальна температура води | 78 С° |
| Матеріал бака | Склокераміка |
| Матеріал теплоізоляції | Поліуретан |
| Потужність ТЕНів | 1х1000 Вт 1х1200 Вт |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Об'єм, л | 100 |
| Обладнання | Два ТЕНи;Дисплей;Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захист від замерзання;Захист від легіонел;Магнієвий анод |
| Споживання електроенергії | B |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.8 МПа |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип встановлення | Над мийкою;Настінний |
| Встановлення | Вертикальне;Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴







