Переваги бойлерів Tesy Anticalc :
Подвійний сухий ТЕН Anticalc із нержавіючої сталі забезпечує захист від накипу, безшумну довговічну роботу, а також дозволяє вибрати два рівні потужності.
BiLight-вимикач , що відображає зміну в робочому режимі зміною кольору світлового індикатора.
PISTON Effect: запатентована конструкція сопла для води, що надходить, створює т.зв. "ефект поршня", що уповільнює змішування холодної води з уже нагрітою, що забезпечує на 15% більше гарячої води.
Сталевий бак плазмового зварювання з інноваційним антикорозійним склокерамічним покриттям Crystal Tech .
Високоефективна теплоізоляція INSUTECH (товстий шар пінополіуретану високої щільності).
Технологія перерваного термостата (усунення зв'язку між резервуаром для води та настінним кріпленням) знижує втрати енергії на 16%.
Гігієнічний сертифікат на чисту питну воду відповідно до Європейської директиви 98/83 EU.
Капілярний термостат максимально точного регулювання температури води.
Режим ECO – економія енергії при нагріванні води та тривалий термін служби бойлера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 0203403319926 |
| Вага в упаковці | 38.2 кг |
| Час нагрівання | 3.07 рік |
| Габарити (ВхШхГ) | 132.7 х 44 х 46.8 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 136 х 48 х 49 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Індикатор температури | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокерамічне покриття |
| Потужність ТЕНів | 2 х 1200 Вт |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Об'єм, л | 150 |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Slim |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 765 ₴









