Bellislimo Cloud - це рішення, де економія місця є ключовим пріоритетом. Цей високотехнологічний електричний водонагрівач з двома резервуарами з ексклюзивним італійським дизайном, глибиною 28 см для легкої установки, має два подвійних нагрівальних елемента Bellislimo Cloud є реверсивним і являє собою як горизонтальний, так і вертикальний витвір мистецтва на будь-який смак та простір. В асортименті пропонуються моделі місткістю від 50 до 100 літрів.
ПІДВІЙНИЙ БАК: два резервуари для води з окремими нагрівальними елементами
РЕЖИМ РОБОТА НА ВИМОГУ: BelliSlimo Cloud думає за вас і сам обчислює час, необхідний для нагрівання води просто вчасно
ЄНЕРГОЕФЕКТИВЕНЬ: найвищий можливий у своєму діапазоні - енергетичний клас B
РЕВЕРСИВЕНЬ: може встановлюватися вертикально або горизонтально
РЕЖИМ ECO SMART: забезпечує оптимальне управління для економного споживання енергії, досягаючи максимально можливого в своєму діапазоні енергетичного класу B
ШВІДКИЙ ПЕРШИЙ ДУШ
РЕЖИМ ВІДПУСТКИ
ФУНКЦІЯ BOOST
ЗВОРОТНИЙ ЛІЧИЛЬНИК: відлічує, поки електричний водонагрівач не досягне потрібної температури
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3800879126187 |
| Вага в упаковці | 20.92 кг |
| Час нагрівання | 1.18 рік |
| Габарити (ВхШхГ) | 70.9 х 49 х 28 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 86 х 56 х 34 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Рік випуску | 2024 |
| Додаткові характеристики | Два резервуара для води з окремими нагрівальними елементами |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Індикатор температури | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | З керуванням через Wi-Fi |
| Комплектація | Водонагрівач Інструкція Гарантійний талон Захисний клапан Шнур живлення з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальна температура води | 78 С° |
| Матеріал бака | Склокераміка |
| Матеріал теплоізоляції | Поліуретан |
| Потужність ТЕНів | 1х1000 Вт 1х1200 Вт |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Об'єм, л | 50 |
| Обладнання | Два ТЕНи;Дисплей;Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захист від замерзання;Захист від легіонел;Магнієвий анод |
| Споживання електроенергії | B |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.8 МПа |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип встановлення | Над мийкою;Настінний |
| Встановлення | Вертикальне;Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 799 ₴




