Protherm Пантера - газовий настінний двох - або одноконтурний котел, буває димохідний або з примусовим викидом продуктів згорання. Призначений для установки в автономні системи опалення і виробництва ГВП. Незважаючи на його малу вартість котел обладнаний усіма сучасними опціями, що дозволяють досягти високих показників робочих процесів котла. Гідравлічна група з надміцних композитних матеріалів. Котел з підвищеною системою безпеки.
Переваги:
функція "комфорт" - гаряча вода потрібної температури за 2с.
інтуїтивно зрозумілий дисплей.
3-х ступенчатый насос и расширительный бак.
компактные размеры и современный дизайн.
возможность работы в системе "теплый пол".
возможность подключения датчика внешней температуры (опция).
средний КПД - 93%.
защита от заклинивания насоса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protherm |
| Країна виробник | Словаччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Электрические параметры | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 93 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Газоподібне |
| Повернення із системи опалення | 3/4" |
| Вхід у систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВС | 1/2" |
| Вихід контуру ГВС | 1/2" |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 338 мм |
| Тиск газу на вході в котел | 20 мбар |
| Дисплей | Да |
| Захист від замерзання | Да |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX4D |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Максимальна температура в режимі ГВС | 65 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний тиск у режимі ГВС | 6 бар |
| Максимальний тиск розширювального бака | 1 |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2.7 бар |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Мінімальна температура в режимі ГВС | 40 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Мінімальний тиск у режимі ГВС | 0.5 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.3 бар |
| Мінімальний протік ГВС | 2 літр/хв |
| Потужність номінальна | 30 кВт |
| Призначення котла | Двоконтурний |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Під'єднання газу | 3/4" |
| Продуктивність гарячої води | 15 л/хв |
| Витрата газового палива | 3.4 куб. м/год |
| Режим "тепла підлога" | Да |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димохід |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Циркуляційний насос | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Електронне запалювання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 000 ₴

