Двоконтурний газовий котел із функціями опалення та гарячого водопостачання. Модель має конструкцію із закритою камерою згоряння та двома теплообмінками. Ця модель має користувацький інтерфейс керування як дисплея й кнопкове керування. Для роботи котлів в автоматичному режимі енергоощадження можна під'єднати термостатичні регулятори Thermex.
Основні переваги:
Два роздільні теплообмінники
Первинний теплообмінник із міді, покритий антикорозійним складом на основі алюмінію
Вторинний теплообмінник на ГВС — пластинчастий із харчової неіржавкої сталі
Попереднє нагрівання ГВС — швидкий старт
Група безпеки (реле мінімального тиску, запобіжний клапан, автоматичний повітряник
Закрита камера згоряння (пресостат, вентилятор, трубка збирання конденсату)
Камера згоряння виготовлена зі сталі з антикорозійним покриттям і ізольована всередині екологічним матеріалом
Інжекційний пальник із неіржавкої сталі AISI 304, електронний запал на базі іонізаційного електрода
Процес модуляції потужності систем опалення та ГВС керується електронною платою, обладнаною мікропроцесором
Рідкокристалічний дисплей 6.5 см
Система антиблокування насоса контуру опалення кожні 24 години бездіяльності котла на кілька секунд містить насос
Система захисту від замерзання
Можливість під'єднання кімнатного термостата
3-ходовий клапан із сервоприводом 220 В
3-швидкісний насос THERMEX
Газовий клапан із механічним регулюванням
Чутливе поплавцеве реле протоку, надійний кран підживлення з вентилем
Вбудований байпас, розширювальний бак 6 л
Накладні датчики NTC опалення і ГВС, запобіжний термостат 100 С
Робота за протоколом "Open therm" дає можливість під'єднання через інтернет
Можливість обмеження на нагрівання в режимі «Тепла підлога»
Дюбелі для навішування газового котла на стіну
Розширена самодіагностика
Можливість переобладнання для роботи на зрідженому газі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 742 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Электрические параметры | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Газоподібне |
| Повернення із системи опалення | 3/4" |
| Вхід у систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВС | 1/2" |
| Вихід контуру ГВС | 1/2" |
| Глибина | 235 мм |
| Дисплей | Да |
| Захист від замерзання | Да |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX4D |
| Кількість теплообмінників | 2 шт |
| Коефіцієнт корисної дії | 93.2 % |
| Максимальна температура в режимі ГВС | 65 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний тиск у режимі ГВС | 6 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Мінімальна температура в режимі ГВС | 35 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 45 град. |
| Мінімальний тиск у режимі ГВС | 0.2 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Мінімальний протік ГВС | 2 літр/хв |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Призначення котла | Двоконтурний |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Під'єднання газу | 3/4" |
| Продуктивність гарячої води | 13 л/хв |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Закрита |
| Циркуляційний насос | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Електронне запалювання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 800 ₴


