Колір білий
Тип екрану LED Дисплей
SecGenELDCool A
R290
Середня температура довкілля 5-35
Робоча температура 16-32
Довжина мережевого шнура, м 1.8
Moisture Removal L/h 1.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 32.5 кг |
| Висота | 705 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 383 мм |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блока | Мобільний |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 855 ₴


