• Високоефективний екологічний холодоагент R410
• +8°С обігрів • Режим "Комфортного сну"
• Кнопка режиму "TURBO"
• Блокування кнопок на пульті Д/У
• Таймер
• I FEEL
• Дисплей відображення поточного часу
• Функція запам'ятовування поточних налаштувань
• Вольт-контроль система низьковольтного старту
• Система самодіагностики
• Знімна панель, що миється
• Світлодіодний дисплей
• Низькотемпературний старт
• Технологія "Інтелектуального розморожування"
• Технологія осушення повітря без зниження температури
• Світлодіодне відображення поточних режимів роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tosot |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 38.5 кг |
| Вага внутрішнього блока | 10.8 |
| Висота зовнішнього блока | 555 мм |
| Висота внутрішнього блока | 289 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 350 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 215 мм |
| Дисплей | Да |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна робоча температура довкілля | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -15 град. |
| Потужність обігрівання | 5.15 Вт |
| Потужність охолодження | 4.8 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1.428 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1.477 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип керування | Пультом |
| Ширина зовнішнього блока | 802 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 849 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 300 ₴

