ANTI-MILDEW
Протягом більше ніж 15 хвилин продуває потік повітря, щоб висушити теплообмінник та внутрішні частини, аби уникнути цвілі, завдяки цьому запобігається розвиток шкідників у вашому кондиціонері
CLEAN
Ця функція допомагає видалити накопичений бруд, бактерії тощо з внутрішнього випарника. Протягом 30 хвилин відбувається самоочистка кондиціонера. Це дозволяє тримати внутрішній блок кондиціонера у чистоті без додаткових витрат на нерегламентний сервіс
I FEEL
Ця функція дозволяє пульту дистанційного керування вимірювати температуру в поточному місці та надсилати цей сигнал до
кондиціонера, щоб оптимізувати температуру навколо вас і забезпечити комфорт
Adele Inverter – чудовий спосіб обігріти квартиру у міжсезоння. У режимі “теплового насоса” кондиціонер швидко зігріє кімнату та точно підтримає комфортну температуру. Витрата електроенергії приблизно в 4 рази менша, ніж при обігріві конвектором або масляним радіатором
Вищий клас А щодо ефективності обігріву та охолодження! Кондиціонер адаптований до зим у наших широтах та працює на обігрів до – 20°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 19.5 кг |
| Вага внутрішнього блока | 6.5 |
| Висота зовнішнього блока | 459 мм |
| Висота внутрішнього блока | 255 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 276 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 190 мм |
| Дисплей | Да |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна робоча температура довкілля | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -20 град. |
| Потужність обігрівання | 2290 Вт |
| Потужність охолодження | 2200 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 600 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 610 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип керування | Пультом |
| Ширина зовнішнього блока | 712 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 698 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 300 ₴
