Тип встановлення внутрішнього блока
Мобільний
Площа приміщення, м²
50
Вид
Звичайний
Режими роботи
Вентилятор
Нічний
Осушення
Охолодження
Функції
Дисплей
Самодіагностика
Таймер
Wi-Fi модуль
Пульт ДК
Тип фреону
R290
Охолодження, БТЕ/год
16000
Електроживлення
220 В / 50 Гц
Колір внутрішнього блоку
Білий
Тип компресора
Роторний
Охолодження, кВт
4.6
Фільтри в комплекті
Пиловий
Комплектація
Кондиціонер
Віконний монтажний комплект
Пульт
Інструкція
Рівень шуму, внутрішній блок
53 / 52 / 51 дБ
Особливості
Робота без дренажу
Легке підключення через вікно
Світлодіодний дисплей
Ролики, що обертаються
Гойдання жалюзі (автоматичне)
Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ)
74.5 х 45 х 39.6 см
Вага внутрішнього блока
35.9 кг
Країна реєстрації бренду
Китай
Гарантія
24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 35.9 кг |
| Висота | 745 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Глибина | 396 мм |
| Дисплей | Да |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Охолоджувальна здатність | 16000 BTU/год |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Мобільний |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Тип керування | Пультом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 499 ₴





