Panasonic Кондиціонер Super Compact CS-TZ25ZKEW/CU-TZ25ZKE, 25 м2, інвертор, A++/A++, до -15°С, Wi-Fi, R32, білий
Новий компактний дизайн шириною 799 мм
М'який матовий пластик - матовий корпус внутрішнього блоку
Програмований таймер
Фреон R32
Aerowings контролює напрямок повітряного потоку
Фільтри PM2.5 для чистоти і комфорту в приміщенні
Дуже тихий у роботі, лише 20 дБ(А)
Велика довжина трубопроводу (від 15м до 30м)
5 років гарантії на компресор
Нагрівання до -15°С
Клас енергоефективності А++
Invertor
Якісних двухроторний компресор R2 (виробництва Panasonic)
NanoeX
Вбудований Wi-Fi модуль
BMS connectivity (Підключення до «Розумного будинку»)
Опціонально: можливість встановлення окремого настінного пульта керування СZ-RD517C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішнього блока | 542 мм |
| Висота внутрішнього блока | 290 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 289 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 209 мм |
| Інвертор | Да |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Ширина зовнішнього блока | 780 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 779 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 000 ₴




