Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 803 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ТЕНа | Сухой |
| Тип водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Глибина | 507 мм |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | ТЕНовий |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Горизонтальне |
| Способ нагрева | Електричний |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴
