Wash&Dry: пере та сушить до 5 кг білизни за один раз; пере до 8 кг за один раз.
AutoDry: автоматично сушить тканину до потрібного ступеня.
EcoSilence Drive™: тихий, ефективний і надійний двигун.
Wash & Dry 60: цикл прання та сушіння при невеликому завантаженні триває всього 60 хв.
SpeedPerfect: ідеально чиста білизна до 65% швидше.
Дбайливе відпирання завдяки точним налаштуванням мотора EcoSilence Drive ™ з інверторним керуванням, який м'яко і без ривків обертає барабан, знижуючи вплив на
білизну.
Колір корпусу: Білий
Завантаження: 1 - 8 кг
Завантаження: для прання - 8кг / для сушіння - 5 кг
Кількість обертів віджимання за хвилину: 1400 - 0 об./хв.
Багаторівневий захист від протікання води
Об"єм барабану: 53 літри
Класи ефективності енергоспоживання/прання: A / A
Споживання електроенергії: прання та сушіння: 5.44 кВт-г; споживання води: прання та сушіння: 136 літр; дані для
стандартної програми
Active Water Plus - нова система автоматичного визначення ступеня завантаження машини. Вага сухої білизни визначається перед початком циклу прання за
допомогою інерційного сенсора двигуна. ***
Великий світлодіодний дисплей - чіткі і зручні для читання налаштування всіх основних програм, індикація вибраної опції програми, статус програми, символи попередження, 24-годин відтермінування і рекомендації щодо завантаження.
Функція дозавантаження білизни: можливіть дозавантажити білизну навіть після запуску програми
Безперервна програма прання та сушіння з завантаженням 4 кг білизни
Автоматичне розпізнавання піни у воді та запуск додаткового ополіскування
Рівень шуму в режимі прання: 59 дБ
Рівень шуму в режимі віджимання: 75 дБ
Рівень шуму: 62 дБ
Контроль дисбалансу
Металевий гак замка дверцят завантажувального люка
Магнітне блокування дверцят пральної машини з можливістю негайного відчинення після завершення програми
Технічна інформація
З можливістю вбудовування під стільницю
Діаметр отвору завантажувального люка: 32 см, кут відчинення дверцят: 130°
Розміри приладу з відкритими дверцятами: 99.0 см
Розміри приладу (ВхШхГ): 85х59.5х49.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Немає |
| Глибина | 495 мм |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушіння | 5 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Сушіння | Да |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип керування | Електромеханічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 839 ₴


