Технологія Digital Inverter
Щасливі дні прання. Ось тиха пральна машина, яка розрахована на довгий термін служби, має всю необхідну потужність, знижує рівень шуму і при цьому споживає менше енергії, ніж звичайна пральна машина, тому вона також дбайливіше ставиться до вашого гаманця. Це все завдяки нашій технології цифрового інвертора, яка збільшує продуктивність, а не шум
Очищення барабана
Підтримуйте гігієнічну чистоту внутрішньої поверхні барабана вашої пральної машини. Функція очищення барабана видаляє 99,9 % бактерій, що викликають появу запаху *. Вам не потрібен агресивний чи дорогий мийний засіб, оскільки в цьому режимі використовується комбінація замочування, полоскання і високошвидкісного обертання. А ще машина автоматично повідомлятиме вас, коли потрібно провести очищення
Лоток StayClean Drawer
Припиніть марнувати мийний засіб і уникайте набридливого чищення висувного лотка. Лоток StayClean Drawer забезпечує змивання більшої частини прального засобу спеціально розробленою системою промивання водою. Отже, у лотку залишається менше невикористаного прального засобу, і він залишається чистим і гігієнічним
Технологія Bubble Soak
Зробіть речі бездоганно чистими, навіть якщо вони дійсно брудні. Функція Bubble Soak допомагає видалити різноманітні стійкі плями, як-от від крові, чаю, вина, засобів макіяжу й трави. Одяг ретельно просочується бульбашками, унаслідок чого плями послаблюються і видаляються ефективніше
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Вага | 66 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Немає |
| Глибина | 550 мм |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип керування | Електромеханічний |
| Рівень шуму під час прання | 53 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 865 ₴





