Ecobubble™
Ефективне очищення навіть за низьких температур* із технологією EcoBubble™. Засіб для прання перетворюється на бульбашки, швидко проникає у тканину і легко видаляє бруд, заощаджуючи при цьому енергію і зберігаючи колір і текстуру тканини
QuickDrive™
Витрачайте на прання значно менше часу. Якщо активувати функцію QuickDrive™, час прання скорочується до 50%*. Динамічне обертання барабана з технологією Q-Bubble™ та додаткові водяні струмені створюють більш рясні та потужні бульбашки, тому пральний засіб проникає в тканину швидше, а прання виконується ефективно та делікатно
AquaProtect
Захистіть свою підлогу та оселю від випадкового пошкодження із системою виявлення протікань AquaProtect. Вона розміщується під машиною і виявляє невеликі сліди води. У разі появи протікання система негайно припиняє цикл прання, зливає воду та видає повідомлення про помилку
Drum Clean+
Підтримуйте чистоту дверей та внутрішньої поверхні барабана своєї пральної машини. Завдяки функції Drum Clean+ видаляється 99,9% бактерій, що викликають появу запаху*, без використання мийного засобу. Водний струмінь під великим тиском і висока швидкість обертання також усувають бруд навколо прокладки дверей. А ще машина автоматично повідомить вас, коли потрібно буде виконати очищення
SuperSpeed (39 хвилин)
Скоротіть час прання та отримайте чистіший одяг. Просто виберіть функцію QuickDrive™, щоб випрати повністю завантажену машину всього за 39 хвилин*. Технологія Eco Bubble™ забезпечує потужне очищення, а час полоскання скорочується завдяки Speed Spray, що прискорює швидкість віджимання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Немає |
| Глибина | 450 мм |
| Клас пресування | B |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип керування | Електромеханічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 180 ₴





