Eco Bubble™
Насолоджуйтесь ефективним очищенням навіть при низьких температурах* завдяки технології Eco Bubble™. Миючий засіб перетворюється на бульбашки, тому швидко проникає в тканину і легко видаляє забруднення, заощаджуючи енергію та захищаючи колір і текстуру
Air Wash
Зберігайте одяг гігієнічно свіжим без води та миючого засобу. Технологія Air Wash дезодорує та дезінфікує ваш одяг, тому він завжди пахне свіжим. Неприємні запахи, а також 99,9% бактерій* видаляються за допомогою лише нагрітого повітря. Немає необхідності в кип’ятінні чи застосуванні дорогих і потенційно шкідливих хімічних речовин
Гігієнічний пар
Глибоко гігієнічно очистіть одяг парою. Цикл гігієнічної пари покращує якість очищення вашого прання без попередньої обробки. Він випускає пар з нижньої частини барабана, тому кожен предмет повністю насичується. Це видаляє вкорінений бруд і 99,9% бактерій* та алергенів
Технологія Digital Inverter
Щасливі дні прання. Ось тиха пральна машина, яка розрахована на довгий термін служби, має всю необхідну потужність, знижує рівень шуму і при цьому споживає менше енергії, ніж звичайна пральна машина, тому вона також дбайливіше ставиться до вашого гаманця. Це все завдяки нашій технології цифрового інвертора, яка збільшує продуктивність, а не шум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 68 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Немає |
| Глибина | 600 мм |
| Клас прання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушіння | 6 кг |
| Сушіння | Да |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Рівень шуму під час прання | 54 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 916 ₴






