Інверторний тип двигуна
Управління пультом
Цифровий LED-дисплей
Таймер
Турборежим
Площа оброблюваного приміщення 35 м²
Встановлено компресор GMCC
Рестарт
Самоочищення
Збереження налаштувань
Гарантія 2 роки
Білого кольору
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
ЕКО
Турборежим
Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ), мм 712х276х459
Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ), мм 777х250х201
Габарити упаковки зовнішнього блока (ВхШхГ), мм 803х325х585
Габарити упаковки внутрішнього блока (ВхШхГ), мм 848х315х275
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігрівання | 3.66 Вт |
| Потужність охолодження | 3.52 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджувальна здатність | 12000 BTU/год |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1013 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1095 Вт |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴



