Середня потужність агрегату в 9000 БТЕ дозволяє обігрівати і охолоджувати кімнати площею 20-25 м 2. Компресор в цій моделі роторний. Потужність охолодження становить 2600 Вт, а обігріву - 2800 Вт. Такі показники свідчать того, що цей апарат здатний забезпечити воздухооборот в середньостатистичній квартирі. Працює з низьким рівнем шуму (50 дБ). Це дозволить включати його навіть в нічний час, або в кімнатах відпочинку
вмонтовані функції :
- Авторестарт: дозволяє кондиціонеру включатися після перебоїв з електроживленням. Причому кондиціонер включиться в той же режим, в якому працював до збою.
- Очищення і осушення повітря від зайвої вологи. Температура повітря в приміщенні знижується не більше, ніж на 1 ° С
- Нічний режим роботи. В даному режимі знижується рівень шуму кондиціонера і встановлюється комфортний рівень охолодження, попереджає протяги і переохолодження.
Тип холодоагенту: R410A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігрівання | 2800 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджувальна здатність | 9000 BTU/год |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 0.775 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 0.82 Вт |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴



