Eco Bubble™
Насолоджуйтеся ефективним пранням навіть за низької температури * з технологією Eco Bubble™. Мийний засіб перетворюється на бульбашки, тому швидко проникає в тканину й легко видаляє забруднення, економлячи енергію та захищаючи колір і текстуру матеріалу
Супершвидкість 39 хвилин
Скоротіть час прання та отримайте чистіший одяг. Просто виберіть функцію QuickDrive™, щоб випрати повністю завантажену машину всього за 39 хвилин*. Технологія Eco Bubble™ забезпечує потужне очищення, а час полоскання скорочується завдяки Speed Spray, що прискорює швидкість віджимання.
чищення парою
Забезпечте глибоке й гігієнічне очищення одягу за допомогою пари. Цикл гігієнічного очищення парою покращує якість прання без попередньої обробки. Пара виходить з дна барабана, ретельно насичуючи всі речі. Це усуває застарілий бруд і 99,9 % бактерій * та алергенів
Тихе прання та душевний спокій
Технологія Digital Inverter
Щасливі дні прання. Ось тиха пральна машина, яка розрахована на довгий термін служби, має всю необхідну потужність, знижує рівень шуму і при цьому споживає менше енергії, ніж звичайна пральна машина, тому вона також дбайливіше ставиться до вашого гаманця. Це все завдяки нашій технології цифрового інвертора, яка збільшує продуктивність, а не шум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 79 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Немає |
| Глибина | 600 мм |
| Клас пресування | A |
| Клас прання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1600 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Рівень шуму під час прання | 52 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 550 ₴



