Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Немає |
| Глибина | 475 мм |
| Кількість програм прання | 14 |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8.5 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Сушіння | Немає |
| Тип завантаження | Фронтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 555 ₴







