Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 600 мм |
| Дисплей | Да |
| Максимальне завантаження білизни для сушіння | 9 кг |
| Технологія теплового насоса | Да |
| Тип завантаження | Фронтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 555 ₴





