Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 72.5 кг |
| Висота | 847 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Немає |
| Глибина | 576 мм |
| Клас пресування | B |
| Клас прання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип керування | Електромеханічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 455 ₴





