Пральні машини LG п'ять років поспіль отримують нагороду ''Вибір року'' (2018-2022)
Інверторний двигун з прямим приводом Inverter DirectDrive™
Технологія підбору алгоритму рухів барабану 6 Motion™
Функція обробки парою Steam™ - догляд за одягом малюків
Smart Diagnosis™ - діагностика за допомогою Вашого смартфона
Захист при перепадах напруги в діапазоні 174-400 Вольт
Додаткові зобов'язання щодо надання до заміни деталей інверторного
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Немає |
| Глибина | 440 мм |
| Кількість програм прання | 10 |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Прямий привод барабана | Да |
| Сушіння | Немає |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Рівень шуму під час прання | 55 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 370 ₴






