Навісний електричний бойлер круглого типу з можливістю встановити вертикально та горизонтально, літраж на 50 літрів потужністю 2 кВт та сухим теном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Висота | 1517 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ТЕНа | Сухой |
| Тип водонагрівача | Бойлер |
| Глибина | 507 мм |
| Дисплей | Немає |
| Кількість ТЕНів | 2 шт |
| Магнієвий анод | Да |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | ТЕНовий |
| Об'єм ємності для води | 200 |
| Підводка | Нижня |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Способ нагрева | Електричний |
| Спосіб подавання води | Напірний |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Керування водонагрівачем | Механічне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 700 ₴
