Електричний бойлер навісний круглого типу слім форми на 50 літрів потужністю 2 кВт та мокрим теном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Висота | 915 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Тип водонагрівача | Бойлер |
| Глибина | 354 мм |
| Дисплей | Немає |
| Кількість ТЕНів | 1 шт |
| Магнієвий анод | Да |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | ТЕНовий |
| Об'єм ємності для води | 50 |
| Підводка | Нижня |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Розташування | Вертикальне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Способ нагрева | Електричний |
| Спосіб подавання води | Напірний |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Термометр | Немає |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Керування водонагрівачем | Механічне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴
