Перезапуск - автоматичний запуск системи кондиціонера після перебоїв в електроживленні.
• Обігрів при зовнішній температурі до -15 ° С
• Якщо ви не вдома, то кондиціонер може автоматично підтримати температуру на рівні 10 ° С.
• Підвищена потужність - робота на максимальній потужності.
• Еко - обмежує споживання електроенергії.
• Вертикальне регулювання жалюзі.
• Дистанційний пульт управління
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 39.5 кг |
| Вага внутрішнього блока | 8 |
| Висота зовнішнього блока | 600 мм |
| Висота внутрішнього блока | 280 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 299 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 215 мм |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | 15 |
| Потужність обігрівання | 4.2 Вт |
| Потужність охолодження | 3.5 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип керування | Пультом |
| Ширина зовнішнього блока | 791 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 017 ₴


