Оновлення лінійки інверторних кондиціонерів Idea модельного ряду ISR-HR-SA1-DN8 Особливості серії: Охолодження та обігрів до -21С°. Холодоагент R32; Прихований LED-дисплей; Авторестарт; Cамодіагностика; Пластиковий захист - решітка вентилятора та портів зовнішнього блоку; Wi-Fi модуль R35G-LK - опція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 25 кг |
| Вага внутрішнього блока | 8 |
| Висота зовнішнього блока | 545 мм |
| Висота внутрішнього блока | 285 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 285 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 200 мм |
| Дисплей | Да |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Кількість режимів роботи | 11 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Максимальна температура | 45 град. |
| Мінімальна температура | 21 |
| Потужність обігрівання | 3.6 Вт |
| Потужність охолодження | 3.5 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип керування | Пультом |
| Функція пам'яті | Да |
| Ширина зовнішнього блока | 730 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 335 ₴

