Blue Fin
Синє покриття ребра теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ та впливів агресивної зовнішньої середовища.
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що базується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря, що повторюється включенням та вимкненням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ГДК відображається символ "Крапелька" або слово "DRY"
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільною кулею, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактериям, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.
Підвищена тепловіддача. У блоках використовують теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Технологія 180° -градусного хвильового інверторного перетворення - керуюча напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступінчастість синусоїди).
Порівняно зі стандартним 120° струмом прямокутної форми надає такі переваги:
Можливість роботи при ширшому діапазоні напруги живлення та частоти току.
Велику енергоефективність та енергозбереження.
М'який старт, нижчий шум і вібрації.
Великі можливості керування.
Іонізатор
Система очищення повітря кондиціонера має високоефективний іонізатор, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують усі шкідливі елементи, присутні у Вашому будинку. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактериї, суперечки цвілі та вируси, нейтралізують їх, підтримуючи чистоту та свіжість повітря у поміщенні.
Компрессор DC inverter
Компрессор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Така система значно економніша і надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компрессора.
Нічний режим
Режим активується з ПДУ та забезпечує створення комфортних умов для спокійного та глибокого сну протягом 7-ми годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму та економної витрати електроенергії. Після цього температура повертається до спочатку заданого значення.
Самоочищення
Самоочищення. При вимкненні кондиціонера на внутрішньому блоку жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 25 кг |
| Вага внутрішнього блока | 8 |
| Висота зовнішнього блока | 540 мм |
| Висота внутрішнього блока | 280 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 280 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 200 мм |
| Дисплей | Да |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 42 град. |
| Мінімальна температура | 20 |
| Потужність обігрівання | 2.9 Вт |
| Потужність охолодження | 2.6 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип керування | Пультом |
| Функція іонізації | Да |
| Функція пам'яті | Да |
| Ширина зовнішнього блока | 730 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 899 ₴

