Внутрішній блок серії BreezeleSS+ має подвійні дефлектори (жалюзі) TwinFlap з повітровідвідником і 7928 міні-отворами для рівномірного розсіювання прохолодного повітря. Крім того, BreezeleSS+ вважається першим спліт-кондиціонером з бічними отворами для випуску повітря. Ці S-подібні розетки спеціально розроблені для роботи з переднім жалюзі для забезпечення оптимальної витрати повітря через теплообмінник та покращення дисперсії.
У зовнішньому блоці дизайну "Діамант" знаходиться високоякісний DC-інверторний вентилятор і може зменшити температуру повітря в приміщенні за мінімально короткий період часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 26.4 кг |
| Вага внутрішнього блока | 10.6 |
| Висота зовнішнього блока | 765 мм |
| Висота внутрішнього блока | 940 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 303 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 193 мм |
| Дисплей | Да |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Потужність обігрівання | 3.37 Вт |
| Потужність охолодження | 3.28 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 32 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип керування | Пультом |
| Ширина зовнішнього блока | 555 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 400 ₴


