Кондиціонер Idea ISR-09HR-SA7-N1 здатний швидко охолоджувати та обігрівати повітря, за рахунок чого у приміщенні можна легко забезпечити комфортні кліматичні умови у будь-яку пору року. Крім того, прилад також може осушувати та очищати навколишнє повітря.
У ньому є режим іонізації та вентиляції, режим комфортного сну та функція самодіагностики, яка допоможе швидко визначити проблему, що спричинила збій у роботі.
Зазначимо, що кондиціонер адаптований для роботи на обігрів при мінусовій температурі до -7C та оснащений системою антизледеніння зовнішнього блоку.
Є функція таймера, дозволяючи програмувати час увімкнення та вимкнення пристрою протягом 24 годин. А висока якість виконання та матеріалів забезпечать кондиціонеру довгий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 21 кг |
| Вага внутрішнього блока | 7 |
| Висота зовнішнього блока | 420 мм |
| Висота внутрішнього блока | 283 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 280 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 199 мм |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | 7 |
| Потужність обігрівання | 2500 Вт |
| Потужність охолодження | 2500 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Потік повітря | 480 куб. м/год |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 735 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 780 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип керування | Пультом |
| Функція іонізації | Да |
| Ширина зовнішнього блока | 665 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 545 ₴


