Тип компресора
Тип встановлення внутрішнього блоку
Тип
Холодопровідність, кВт
2.1
Тепло швидкодії, кВт
2.25
Потребується потужність обігріву/ охолодження
0.625/0.655 кВт
Габарити внутрішнього блоку (ВШХГ)
28.3х69x19.9 см
Габарити зовнішні блоки (ВШХГ)
42х66.5х28 см
Колір
Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 20 кг |
| Вага внутрішнього блока | 6.5 |
| Висота зовнішнього блока | 420 мм |
| Висота внутрішнього блока | 199 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 280 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 283 мм |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Потужність обігрівання | 2.25 Вт |
| Потужність охолодження | 2.1 Вт |
| Нічний режим роботи | Да |
| Потік повітря | 450 куб. м/год |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 21 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип керування | Пультом |
| Функція іонізації | Да |
| Ширина зовнішнього блока | 665 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 095 ₴


