Steam
Нова технологія Steam* спеціально розроблена для трьох циклів «Одяг малюка», «Гіпоалергенний», «Бавовна + Пар»
з турботою про ніжної і чутливої шкіри.
*Стім.
Система прямого приводу
Мотор кріпиться безпосередньо до барабану, таким чином система прямого приводу не має в своїй конструкції легко зношуються деталей, що забезпечує високу надійність і довговічність роботи двигуна.
*Зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного вигляду.
6 рухів турботи
На відміну від звичайних пральних машин, барабан LG володіє широким набором варіантів обертання, максимально адаптованих до різних типів тканини і ступеня забруднення білизни.
Мінімальний рівень шуму
Система прямого привода не имеет в своей конструкции щеток и ремня, поэтому в процессе работы создает гораздо меньше шума. Поскольку ось вращения двигателя и барабана совпадает, уровень вибрации снижается до минимума.
Функция мобильной диагностики
Функция мобильной диагностики SmartDiagnosis* позволяет сократить время и сэкономить деньги в случае возникновения неполадок. Вы можете передать данные для определения проблемы в центр технической поддержки посредством телефона.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір температури прання | Да |
| Глибина | 44 мм |
| Клас пресування | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм прання | 13 |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1000 об/хв |
| Споживання води | 56 л |
| Прямий привод барабана | Да |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Рівень шуму під час прання | 55 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 299 ₴




