Описувана газова поверхня Bosch PNP6B6O92R
Дизайн
Загартоване скло чорного кольору
Дизайн без рамки (вбудовування врівень)
Циліндричні перемикачі
Автоматичне електрозапалювання
Окремі чавунні решітки для посуду
Комфорт
4 газові конфорки
Конфорки: 1 потужна, 2 стандартні, 1 економна
Задня права: Конфорка швидкого приготування 3 кВт
Передня ліва: Стандартна конфорка 1.75 кВт
Передня права: Економічна конфорка 1 кВт
Електрокабель 1 м із вилкою
Форсунки для зрідженого газу в комплекті (28-30/37 мбар)
Безпека
Термоелектричний захист від витоку газу
Заводське настроювання на природний газ (20 мбар)
Розміри
Товара: (ВхШхГ) 53 x 580 x 520 mm
Ніші для вбудовування: (ВхШхГ) 53 х 560 х 490
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Размеры | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 520 мм |
| Тип | Газова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 056 ₴
