Варильна поверхня газова з перемичками — 60 см.
Складані чавунні решітки: для максимальної стійкості та легкого очищення.
Колір: неіржавка сталь
Кількість газових конфорок: 4
1 конфорка підвищеної потужності, 2 стандартні конфорки, 1 економна конфорка
Потужність фронтальної лівої конфорки: 3,3 кВт
Потужність задньої лівої конфорки: 1,7 кВт
Потужність задньої правої конфорки: 1,7 кВт
Потужність фронтальної правої конфорки: 1 кВт
Автоматичне електрозапалювання
Термоелектричний захист від витоку газу
Складані чавунні решітки: для максимальної стійкості та легкого очищення.
Електрокабель зі штекером завдовжки 1 м
Заводське настроювання на природний газ (20 мбар)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Размеры | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 582 мм |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 520 мм |
| Тип | Газова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 940 ₴



