VIESSMANN VITOPEND 100-W - газовий двоконтурний настінний котел з закритою камерою згоряння, призначений для опалення та приготування ГВП.
Переваги:
Модульований атмосферний пальник з вентилятором для видалення продуктів згоряння (закрита камера згоряння)
Вбудований регулятор для режиму експлуатації з постійною температурою подачі
Стійка робота при коливаннях тиску газу або напруги
Високий комфорт гарячого водопостачання завдяки пластинчастому теплообміннику, вбудованому в газовий комбінований водогрійний котел
Регулятор з дисплеєм білого кольору, з підсвічуванням
Вбудований таймер з можливістю налаштувати добову і тижневу програму роботи
Гарантія на теплообмінник 10 років.
УВАГА: коаксіальний димохід в комплект котла не входить, ціну уточнюйте у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viessmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 725 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Электрические параметры | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Газоподібне |
| Повернення із системи опалення | 3/4" |
| Вхід у систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВС | 1/2" |
| Вихід контуру ГВС | 1/2" |
| Глибина | 360 мм |
| Дисплей | Да |
| Захист від замерзання | Да |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX4D |
| Кількість теплообмінників | 2 шт |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Максимальна температура в режимі ГВС | 57 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Максимальний тиск у режимі ГВС | 10 бар |
| Максимальний тиск розширювального бака | 1 |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВС | 35 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 40 град. |
| Мінімальний тиск у режимі ГВС | 0.3 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.8 бар |
| Мінімальний протік ГВС | 2 літр/хв |
| Потужність номінальна | 29.9 кВт |
| Призначення котла | Двоконтурний |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Під'єднання газу | 3/4" |
| Продуктивність гарячої води | 14.1 л/хв |
| Витрата газового палива | 3.47 куб. м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Закрита |
| Циркуляційний насос | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Електронне запалювання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 188 ₴

