Подарунок

Конденсаційний газовий котел VIESSMANN Vitodens 100-W 26 кВт B1KC122
60 000 ₴
- В наявності
- Код: В1КС122
+380 (99) 692-88-61
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 160 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Конденсаційний газовий котел VIESSMANN Vitodens 100-W 26 кВт B1KC122»
Vitodens 100-W ― это новый газовый конденсационный котел в настенном исполнении с оптимальным соотношением цена / качество, высоким комфортом отопления и приготовления горячей воды, компактными размерами и классическим дизайном.
Vitodens 100-W подойдет к дизайну Вашего дома, поддерживая в нем необходимый каждому комфорт и тепло и при этом не загрязняя окружающую среду. Его удобная конструкция обеспечит легкость в сервисном и техническом обслуживании, что избавит Вас дополнительных хлопот и расходов в процессе его эксплуатации.
Потребляя незначительное количество энергии, котел имеет высокую эффективность, которая достигается за счет использования тепла конденсации. Это обеспечит Вам сбережения на отоплении без экономии на комфорте.
Система бесплатного сервисного гарантийного обслуживания котлов Viessmann действует по всей Украине и состоит из высококвалифицированных и сертифицированных партнеров компании.
• Модуляция мощности: 1 ― 6.
• Нормативный КПД: 109%.
• Работает при давлении газа от 10 мбар.
• Гарантия на теплообменник Inox-Radial 10 лет.
• Модуляционная цилиндрическая горелка.
• Сенсорний рідкокристалічний дисплей з сенсорним управлінням.
• Вбудований мембранний розширювальний бак
• Вентилятор з регулюванням швидкості обертання
• Гідравлічна система Aqua-Bloc з мультиштекернимы сполуками Multi-Stecksystem
• Бажана температура подачі може бути змінена в широкому діапазоні
е якість нікого не залишить байдужим. Компактний, німецький, надійний, економний — це ідеальна фрмула опалювального котла для вашого житла.
УВАГА! Газовий котел комплектується комплект коаксіального димоходу, наявність та вартість уточнюйте у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viessmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Электрические параметры | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Газоподібне |
| Повернення із системи опалення | 3/4" |
| Вхід у систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВС | 1/2" |
| Вихід контуру ГВС | 1/2" |
| Глибина | 350 мм |
| Дисплей | Да |
| Захист від замерзання | Да |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX5D |
| Коефіцієнт корисної дії | 109 % |
| Максимальна температура в режимі ГВС | 65 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Максимальний тиск у режимі ГВС | 10 бар |
| Максимальний тиск розширювального бака | 1 |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Матеріал теплообмінника | Неіржавка сталь |
| Мінімальна температура в режимі ГВС | 35 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 25 град. |
| Мінімальний тиск у режимі ГВС | 0.3 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.8 бар |
| Мінімальний протік ГВС | 2 літр/хв |
| Потужність номінальна | 26 кВт |
| Призначення котла | Двоконтурний |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Під'єднання газу | 3/4" |
| Продуктивність гарячої води | 11.2 л/хв |
| Режим "тепла підлога" | Да |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла щодо повноти використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Циркуляційний насос | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Електронне запалювання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 000 ₴

