Подарунок

Конденсаційний газовий котел VIESSMANN Vitodens 100-W 26 кВт B1HC299
64 000 ₴
- В наявності
- Код: В1НС299
+380 (99) 692-88-61
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 160 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Конденсаційний газовий котел VIESSMANN Vitodens 100-W 26 кВт B1HC299»
Vitodens 100-W ― це новий газовий конденсаційний котел у настінному виконанні з оптимальним співвідношенням ціна / якість, високим комфортом опалення та приготування гарячої води, компактними розмірами і класичним дизайном.
Vitodens 100-W пасуватиме до дизайну Вашого будинку, підтримуючи в ній необхідний кожному комфорт та тепло і при цьому не забруднюючи навколишнє середовище. Його зручна конструкція забезпечить легкість в сервісному та технічному обслуговуванні, що позбавить Вас додаткового клопоту і витрат в процесі його експлуатації.
Потребляя незначительное количество энергии, котел имеет высокую эффективность, которая достигается за счет использования тепла конденсации. Это обеспечит Вам сбережения на отоплении без экономии на комфорте.
Система бесплатного сервисного гарантийного обслуживания котлов Viessmann действует по всей Украине и состоит из высококвалифицированных и сертифицированных партнеров компании.
• Модуляция мощности: 1 ― 6.
• Нормативный КПД: 109%.
• Работает при давлении газа от 10 мбар.
• Гарантия на теплообменник Inox-Radial 10 лет.
• Модуляционная цилиндрическая горелка.
• Сенсорний рідкокристалічний дисплей з сенсорним управлінням.
• Вбудований мембранний розширювальний бак
• Вентилятор з регулюванням швидкості обертання
• Гідравлічна система Aqua-Bloc з мультиштекернимы сполуками Multi-Stecksystem
• Бажана температура подачі може бути змінена в широкому діапазоні
е якість нікого не залишить байдужим. Компактний, німецький, надійний, економний — це ідеальна фрмула опалювального котла для вашого житла.
УВАГА! Газовий котел комплектується комплект коаксіального димоходу, наявність та вартість уточнюйте у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viessmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Размеры | |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Электрические параметры | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Газоподібне |
| Повернення із системи опалення | 3/4" |
| Вхід у систему опалення | 3/4" |
| Глибина | 350 мм |
| Дисплей | Да |
| Захист від замерзання | Да |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX5D |
| Коефіцієнт корисної дії | 109 % |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Максимальний тиск розширювального бака | 1 |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Матеріал теплообмінника | Неіржавка сталь |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 20 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.8 бар |
| Потужність номінальна | 26 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Під'єднання газу | 3/4" |
| Режим "тепла підлога" | Да |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла щодо повноти використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Циркуляційний насос | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Електронне запалювання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 000 ₴

