Кондиционеры серии Nordic lnverter позволяют легко и эффективно управлять микроклиматом, настраивать его под свои ощущения. Устройство демонстрирует прекрасные показатели, работая на обогрев или охлаждение, независимо от погодных условий. Инновационная конструкция минимизирует шумы и вибрации. Системы фильтрации очищают потоки от пыли, вирусов и неприятных запахов. Кондиционеры Nordic lnverter: лесной, свежий воздух — в вашем доме.
Компрессор
Пристрої серії оснащуються компресорами GMCC і Toshiba. Продукція характеризується продуктивністю, ефективністю при роботі в різних режимах. Інноваційна технологія контролю потужності підвищує термін служби устаткування, що дозволяє використовувати кондиціонер при низьких або високих зовнішніх температурах, удосконалює управління системою.
Функції
Кондиціонери мають багатий опціональний набір. Вони працюють в режимі охолодження, обігріву, осушення і вентиляції. Основні функції пристроїв: інверторне керування, автоматичний вибір кліматичних параметрів для приміщення, таймер, функція. Спліт-системи мають нічний режим, що підтримує комфортний мікроклімат для сну і відпочинку. Управління здійснюється за допомогою дистанційного пульта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Висота зовнішнього блока | 650 мм |
| Висота внутрішнього блока | 320 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 310 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 243 мм |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Потужність обігрівання | 5.6 Вт |
| Потужність охолодження | 5 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Функція іонізації | Немає |
| Ширина зовнішнього блока | 860 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 1128 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 656 ₴

