Кондиціонери серії Nordic lnverter дозволяють легко і ефективно управляти мікрокліматом, налаштувати його під свої відчуття. Пристрій демонструє чудові показники, працюючи на обігрів або охолодження, незалежно від погодних умов. Інноваційна конструкція мінімізує шуми і вібрації. Системи фільтрації очищають потоки від пилу, вірусів і неприємних запахів. Кондиціонери Nordic lnverter: лісовий, свіже повітря у вашому будинку.
Компресор
Пристрої серії оснащуються компресорами GMCC і Toshiba. Продукція характеризується продуктивністю, ефективністю при роботі в різних режимах. Інноваційна технологія контролю потужності підвищує термін служби устаткування, що дозволяє використовувати кондиціонер при низьких або високих зовнішніх температурах, удосконалює управління системою.
Функції
Кондиціонери мають багатий опціональний набір. Вони працюють в режимі охолодження, обігріву, осушення і вентиляції. Основні функції пристроїв: інверторне керування, автоматичний вибір кліматичних параметрів для приміщення, таймер, функція. Спліт-системи мають нічний режим, що підтримує комфортний мікроклімат для сну і відпочинку. Управління здійснюється за допомогою дистанційного пульта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Висота зовнішнього блока | 585 мм |
| Висота внутрішнього блока | 278 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 280 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 211 мм |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Потужність обігрівання | 3 Вт |
| Потужність охолодження | 2.6 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 26 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Функція іонізації | Немає |
| Ширина зовнішнього блока | 810 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 843 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 991 ₴

