Кондиционеры серии Elegant Inverter SENSEI PRO сделают микроклимат комфортным и помогут настроить его под ваши ощущения. Сплит-системы имеют несколько режимов работы: обогрев, охлаждение, вентиляция. Инновационная конструкция вентилятора и воздуховода снижает уровень шума и вибраций. Вы можете наслаждаться комфортом и тишиной. Плазменная технология очистки нейтрализует вирусы, бактерии, частицы пыли и неприятные запахи. Технология 3-D распределения воздуха поддерживает его параметры по всей площади помещения, создавая эффект постоянного движения потока. Стильний дизайн, функціональність, інноваційні технології — те, що робить серію бездоганною.
Дизайн
Моделі Elegant lnverter — нестаріюча класика. Їм притаманні правильність форм і витонченість ліній. Простота виконання доповнено вираженою індивідуальністю. На передній панелі — світлодіодна індикація, яка відображає температуру та режими роботи системи. Внутрішній блок Elegant lnverter органічно впишеться в будь-яку дизайнерську концепцію.
Функції
Для створення оазису чистоти й оптимального мікроклімату кондиціонери серії Elegant lnverter мають кілька режимів: обігрів, охолодження, осушення та вентилювання. Функція «AUTO» автоматично налаштовує потрібні показники для конкретного приміщення. На пристроях передбачено таймер, нічний режим.
Еко-фреон R32
Екологічний холодоагент підтримує продуктивність системи і не шкодить навколишньому середовищу. Він забезпечує ефективне охолодження системи, не виділяє небезпечних речовин, економно витрачається.
Компресор
Спліт-системи серії оснащуються компресорами Panasonic, Hitachi, Mitshublshi. Продукція кожного бренду чудово зарекомендувала себе на ринку кліматичної техніки. Двоступеневі компресори підвищують продуктивність систем при низьких температурах. Інноваційна технологія контролю потужності удосконалює управління системою, знижує вібрації і шум, збільшує експлуатаційний ресурс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Висота зовнішнього блока | 550 мм |
| Висота внутрішнього блока | 322 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 280 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 233 мм |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Потужність обігрівання | 5.2 Вт |
| Потужність охолодження | 5 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Функція іонізації | Немає |
| Ширина зовнішнього блока | 800 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 1030 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 701 ₴

