Кондиціонери серії Elegant Inverter SENSEI PRO зроблять мікроклімат комфортним та допоможуть налаштувати його під ваші відчуття. Спліт-системи мають кілька режимів роботи: обігрів, охолодження, вентиляція. Інноваційна конструкція вентилятора і воздуховода знижує рівень шуму і вібрацій. Ви можете насолоджуватися комфортом і тишею. Плазмова технологія очищення нейтралізує віруси, бактерії, частинки пилу і неприємні запахи. Технологія 3-D розподілу повітря підтримує його параметри по всій площі приміщення, створюючи ефект постійного руху потоку. Стильний дизайн, функціональність, інноваційні технології — те, що робить серію бездоганною.
Дизайн
Моделі Elegant lnverter — нестаріюча класика. Їм притаманні правильність форм і витонченість ліній. Простота виконання доповнено вираженою індивідуальністю. На передній панелі — світлодіодна індикація, яка відображає температуру та режими роботи системи. Внутрішній блок Elegant lnverter органічно впишеться в будь-яку дизайнерську концепцію.
Функції
Для создания оазиса чистоты и оптимального микроклимата кондиционеры серии Elegant lnverter имеют несколько режимов: обогрев, охлаждение, осушение и вентилирование. Функция «AUTO» автоматически настраивает нужные показатели для конкретного помещения. На устройствах предусмотрен таймер и ночной режим.
Эко-фреон R32
Экологичный хладагент поддерживает производительность системы и не вредит окружающей среде. Он обеспечивает эффективное охлаждение системы, не выделяет опасных веществ, экономно расходуется.
Компрессор
Спліт-системи серії оснащуються компресорами Panasonic, Hitachi, Mitshublshi. Продукція кожного бренду чудово зарекомендувала себе на ринку кліматичної техніки. Двоступеневі компресори підвищують продуктивність систем при низьких температурах. Інноваційна технологія контролю потужності удосконалює управління системою, знижує вібрації і шум, збільшує експлуатаційний ресурс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Висота зовнішнього блока | 540 мм |
| Висота внутрішнього блока | 281 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 245 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 212 мм |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Потужність обігрівання | 3.7 Вт |
| Потужність охолодження | 3.6 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 36 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Функція іонізації | Немає |
| Ширина зовнішнього блока | 780 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 842 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 608 ₴

