Настенная сплит – система Sensei AQUILON ON-OFF SAC-18MBW разработана с одним внутренним блоком и рекомендуется для применения в домашнем или офисном помещении площадью до 60 кв.м.
Прибор выполняет обогрев и охлаждение помещения при наружной температуре воздуха от -7С до +43С. Кроме того, устройство обеспечивает очистку и вентиляцию воздуха, а также осушение его от излишней влаги.
У нічний час пристрій знижує рівень шуму і забезпечує комфортний температурний режим для повноцінного відпочинку без протягів і переохолодження.
При збої в подачі електроенергії, функція авторестарта відновлює роботу апарату з раніше обраними параметрами.
За допомогою таймера на 24 години користувачу надана можливість обирати час початку і закінчення роботи пристрою.
Багатофункціональна спліт-система Sensei AQUILLION ON-OFF SAC-18MBW управляється за допомогою дистанційного пульта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішнього блока | 530 мм |
| Висота внутрішнього блока | 310 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 290 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 255 мм |
| Інвертор | Немає |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Потужність обігрівання | 5.53 Вт |
| Потужність охолодження | 5.27 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 60 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Функція іонізації | Немає |
| Ширина зовнішнього блока | 800 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 910 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 075 ₴
