Клас енергоефективності SEER A++, фреон R410A, инверторний компресор LANDA (GREE), робочі температури зовнішнього повітря -15 +43, фільтр з іонами срібла, вугільний фільтр, технологія ECO Energy-Saving, інтелектуальна відтаювання, функція «Плюс 8», автовідключення через 10 годин, самодіагностика, автоматичний режим роботи, незалежне осушення, турбо режим, авторестарт, автоочищення, захист від холодного повітря
Країна виробник Китай
Серія SPACE INVERTER
Модель RK-18SSI/RK-18SSIE
Тип кондиционера Сплит-система
Тип компрессора Инвертор
Тип внутреннего блока Настенный
Тип фреона R410A
Площадь помещения, до м.кв 50
Рабочий диапазон, температура (°C) -15 ... +43
Потребляемая мощность (обогрев/охлаждение) 1,41/1,43
Теплопроизводительность, кВт 5,1
Холодопроизводительность, кВт 4,6
Уровень шума, внутренний блок (дБ) 33/37/42
Уровень шума, наружный блок (дБ) 54
Диаметр труб, мм (жидк/газ) 6,35/9,53
Длина магистрали/Перепад высот, м 20/10
Вес внутреннего блока, кг 12
Вес наружного блока, кг 33
Размеры внутреннего блока, мм 945x298x211
Размеры наружного блока, мм 842x596x320
Гарантия, мес 36
Турбо режим. Запобігання протягу. Режим антизамерзання. LED дисплей. Самодіагностика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dantex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 33 кг |
| Вага внутрішнього блока | 12 |
| Висота зовнішнього блока | 596 мм |
| Висота внутрішнього блока | 298 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 320 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 211 мм |
| Захист від замерзання | Да |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Потужність обігрівання | 4.6 Вт |
| Потужність охолодження | 5.1 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Фільтр | Вугільний фільтр |
| Функція іонізації | Да |
| Ширина зовнішнього блока | 842 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 945 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 637 ₴



